Web Tasarım Size özel web tasarım çözümlerimiz için hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım

Web tasarım işinizin veya sizin internetteki markanızdır. Kaliteli bir web sitesi ile kendinizi veya işletmenizin tanıtımını yapabilir , ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.Responsive tasarım özelliği ile web sitenizin kullanıcının girdiği cihaza ve çözünürlüğe göre web sitenin tekrar şekillenmesidir.Web sitesinde en önemli husus tasarımı ve kodlamasıyla sizi yansıtmasıdır. Kullanıcılar web sitesine girdiklerinde direkt olarak web sitesinden sizinle alakalı bilgi sahibi olmalıdır. 2K Yazılım ve Reklam olarak istenilen web sitesine başlamadan önce öncelikli istediğiniz tüm özellikler analiz edilerek web sitesi sunuma hazırlıyoruz.

İçerik Yönetimi Sistemi

Terim olarak CMS olarak adlandırılan içerik yönetim sistemi ile web sitenizi hiçbir teknik destek almadan kendiniz yönetebilirsiniz. Web sitesi projesi teklifi hazırlanırken , proje static ve dinamic olarak iki farklı sistemde fiyat verilmektedir. Static web sitelerinde site kurulumundan sonra yapılacak olan tüm güncelleştirmeler sitenin yapıldığı programlama-yazılım dile ile alakalı herhangi bir teknik eleman aracılığıyla yapılması zorunludur. Fakat CMS sistemlerinde web site sahipleri web siteniz ile paralel yapıda çalışan bir panel yardımıyla istenilen zamanda değişiklik yapılıp , web sitesini güncelleyebilirler.

SEO Nedir ?

İngilizce açılımı Search Engine Optimization olup türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO temelde arama motorlarında yapılan bir çalışmadır. SEO çalışmaları ile web siteniz örneğin google aramalarında ön plana çıkartabilirsiniz. Kelime , lokasyon ve en önemlisi içerik düzenlemesi ile yapılan SEO çalışmaları uzun süreli ve faydalı bir çalışma olmaktadır. SEO çalışmalarına başlamadan önce web sitenizin güncel durumu analiz edilip , web sitenizin sektörüyle alakalı ve size gerekli olan temel SEO kelimeleri analiz edilerek müşterilerimize bir fiyat çalışması ve paket seçenekleri sunulmaktadır. Böylece sizin seçeceğiniz fiyat aralığında SEO çalışmalarınız ilgili ekibimiz tarafından başlatılmış olacaktır.

Kullanılan Teknolojiler

SQL-MySQL
100%
Angular JS-JavaScript
100%
MVC - .NET C#
100%
CMS (Content Management System)
100%
Mobil Programlama (IOS,ANDROID)
100%
Frontend - CSS
100%

Örnek Çalışmalar