TABPADMenü ile dijital dünyaya geçiş yapın! Size özel avantajlar için incelemeye başlayın..

TABPAD Menü

Kağıt menüleri rafa kaldırın!

Şimdi interaktif menü zamanı! Zamanınızı kağıt menü tasarımları yaparak harcamayın! TABPAD Menü ile çok kolay şekilde dijital-interaktif bir menüye sahip olabilirsiniz. TABPAD Menü ile işletmenizdeki yeralan tüm ürünlerinizi interaktif bir ortamda müşterilerinize sunabilirisiniz.Gelişmiş panel sistemimiz ile tüm menünüzü çok kolay şekilde yönetebilir ve cihazlara gönderebilirsiniz.

TABPAD Menü ile işletmenize özel menüye sahip olabilirsiniz!

Uygulanan Başlıca Sektörler

TABPAD Menü gıda işletmelerine özel olarak tasarlandı

RESTORANLAR

KAFELER

BARLAR

OTELLER

Örnek Müşteri Ekranları

Aşağıda sergilenen tüm çalışma TABPAD'e aittir!


TABPAD Menü sistemini şimdi ücretsiz deneyin!

30 günlük deneme paketi ile TABPAD Menü sistemini kullanabilirsiniz...


0
0
0
0

Gelişmiş Yönetim Paneli

Menünüze hükmedin!

Size özel tanımlanmış panel sistemi ile istediğiniz zaman ürün eklme , fiyat değiştirme , resim yükleme , resim silme , reklam düzenleme , kategori sıralaması değiştirme , ürün aktif-pasif yapma ... gibi işlemlerinizi dakikalar içerisinde ister mobil telefonunuzdan , ister bilgisayarınızdan kolayca yapabilirsiniz.

TABPAD Menü panel sistemini hemen denemek için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


İşletmenize Artı Değer

TABPAD Menü sistemi işletmenize Pek Çok Artı Değer Katıyor...

Müşteri Değerlendirmesi

Müşterileriniz tablet menü üzerinden değerlendirme yapabilir ve işletmenizdeki yetkili kişiler TABPAD Panel üzerinden yorumları değerlendirebilirsiniz.

Detaylı Anlatım

Ürününüzün tüm detaylarını tablet menüde sunabilirsiniz.

Özel Menü Tanımlama

Özel günlere özel indirimli menüler tanımlayabilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz.

Anlık İndirim

Anlık ürün bazlı indirim ile müşterilerinize kampanya sunabilirsiniz.

Gelirinizi Arttırın

TABPAD ile mevcut gelirinizi %30 oranında arttırın.

Ürün Satışı

TABPAD ile satışında zorlandığınız ürünü ön plana alarak satışını kolaylaştırabilirsiniz.

Yan Ürün

Müşterilerinizin tablet menü üzerinde ki seçilen ürüne bağlı olarak , yan ürün önerebilirsiniz. Örneğin tablet menüde seçilen bir "espresso" ürününe "cheescake" ürünün önerebilirsiniz.


TABPAD Tablet Menü

TABPAD size bir menüden daha fazlasını sunuyor!

Sıkıcı ve yetersiz bilgi sunan kağıt menüler yerine müşterilerinize tablet menü verdiğiniz zaman müşterileriniz sipariş edeceği ürün hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilir. Ürünlere ekleyeceğiz sınırsız fotoğraf ve video seçeneği ile ayrıntıları müşterilerinize sunabilirsiniz.

Reklam Modülü

TABPAD uygulaması ile istediğiniz kişilerin veya kurumların reklamlarını tablet menü'de yayımlayabilirsiniz.Sizin belirleyeceğiz zaman aralığında ve tarihde uygulama kullanımı esnasında tablet menüde popup pencere şeklinde reklamlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

TABPAD Menü sistemini satın aldıktan sonra , menünüzde yer alan tüm ürünlerin profesyonel ekibimiz tarafından fotoğraf çekimi yapılabilmektedir.

Bu hizmet TABPAD lisans ücretinden ayrı olarak ücretlendirilmektedir.

Güdümlü Erişim Seçeneği

Güdümlü erişim seçeği ile tablet menünüzde sadece TABPAD Menü uygulamasının çalışmasını sağlayabilirsiniz.Böylelikle müşterileriniz tabletleri şahsi işlerinde kullanamayacaklardır.

Çoklu Dil Desteği

Dil problemi ortadan kalkıyor!

Gelişmiş TABPAD sistemi ile müşterilerinize 15 adet dil ile hizmet verebilirsiniz. TABPAD Panel üzerinden yapacağınız tanımlamalar ile dilediğiniz 15 farklı dili sisteme hiçbir ücret ödemeden yükleyebilirsiniz. Böylelikle işletmenize gelen yabancı müşterilerinize hiç bir zorluk çekmeden ürünlerinizi detaylı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Özel Tasarlanmış Tablet Kılıf

Satın almış olduğunuz tabletlerinize size özel tasaranmış kılıf ile hem daha şık bir görünüme sahip olabilir hemde tabletlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Otomatik kilitleme özelliği ile tabletlerinizin kullanılmadığı zamanlarda uyku moduna geçerek , gereksiz yere enerji harcamasını engelleyebilirsiniz. Kılıflar tamamen size özel tasarlanıp üzerine kendinize ait logonuzu bastırabilirsiniz. 100 den fazla deri seçeneği ile sizin konseptinize ve zevkinize uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.

Bu hizmet TABPAD lisans ücretinden ayrı olarak ücretlendirilmektedir.