TABPADPos ile işletmeniz elinizin altında! Size özel avantajlar için incelemeye başlayın..

TABPAD Pos

Son yıllarda gelişmekte olan restoran, kafe, hotel ve gıda işletmeleri için üretmekte olduğumuz yazılımlar ile bu sektörlerde yer alan işletmelere hizmet vermekteyiz. Teknolojik endüstriyel cihazlar ile gıda işletmenizi kontrol altına alarak ve sipariş takibini sağlayarak işletmenizde müşterilerinize daha hızlı bir hizmet verebilirsiniz.

TABPAD Pos ile işletmenizde gerçekleşen tüm işlemleri detaylı bir şekilde raporlayabilir ve işletmenizin geleceği için kararlar verebilirsiniz.

Alakart (Adisyon) Satış Sistemi

İşletmenize gelen müşterilerinize masa açabilir , sipariş edilen ürünleri masaya girebilir ve hesap işlemlerini yapabilirsiniz.

Self Servis (Hızlı Satış) Sistemi

İşletmeniz için gel-al servis metoduyla işletmenize gelen müşterilerinize en hızlı şekilde ürün satışı yapabilirsiniz.

Paket Servis Sistemi

Dışarıdan verilen tüm siparişleri müşteri kart sistemi ile takip edebilirsiniz.Paket servis için özel tasarlanmış rapor ile müşterinize ait tüm bigiler raporda sunularak paketçinize kolaylıklar sağlamaktadır.

Barkod Satış Sistemi

Satışa sunduğunuz ürünlerinize barkod tanımlayarak , ürünlerinizi barkod okuma aracını kullanarak , otomatik satış yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı Hizmetinizde!

TABPAD destek ekibimiz ile hemen çözüme ulaşabilirsiniz.

Şimdi Destek Al!

Muhasebe Sistemi

TABPAD Pos ile işletmenizde yer alan tüm personellerinizin yönetimi yapabilirsiniz. Günlük, haftalık , aylık ve yıllık periyotlarla veya kendinizin belirleyeceği bir tarih aralığında personellerinizle alakalı tüm işlemlere ulaşabilirsiniz. Personel yönetimi ile personel maaşlarını, avansları ve personel ile ilgili detaylı bilgileri saklayabilirsiniz. Tedarikçileriniz ile yapılan tüm alışverişleri kontrol edebilirsiniz. Cari kartlar tanımlayabilir ve tanımlanan cari kartlarla alakalı işlemler yapabilirsiniz. İşletmenize günlük , haftalık , aylık yapılan tüm ödemeleri kontrol altına alabilirsiniz. İşletmenize dışarıdan gelen havale , çek , kredi kartı veya nakit ödemeleri merkezi kasa sisteminde saklayabilir , ihtiyaç duyduğunuz zaman da bilgilere ulaşabilirsiniz.

İdari Kontrol

TABPAD Pos ile tüm işlemleri yetkilere göre şekillendirebilirsiniz. Detaylı raporlama ile işletmenizde ki tüm işlemlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda uzaktan takip modülü ile mobil telefonlardan tüm detaylı raporlamaları da size sunuyoruz. Günlük, haftalık, aylık, yıllık veya sizin belirleyeceğiniz bir tarih aralığında ki satılan ürünlere, toplam ciro miktarınıza, ödeme şekillerine göre kazancınıza, toplam müşteri sayısına , deponuzda kalan stok miktarına ve daha bir çok konuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Stok (cost) kontrol ile işletmenizde satılan tüm ürünlerin detaylı reçetelerini hazırlayıp , satış sonrası deponuzda kalan hammadde miktarlarını öğrenebilirsiniz. Her bir ürün için belirleyeceğiniz asgari stok miktarı ile deponuzda yer alan hammaddeleriniz bitmeden uyarı alabilirsiniz. Ve bu sayede kontrolü daha basit bir hale getirebilirsiniz.

Otomatik Stok Takip

İşletmede satılan bütün ürünlerin malzemeleri tanımlanmak sureti ile oluşturulan reçeteler sayesinde satılan ürünlerde kullanılan malzemeler otomatik olarak stoklardan düşer. Ayrıca ürün içinde ürün kullanımı için yarı mamul reçeteleri mevcuttur. Bu sayede ürün reçetelerini hazırlamak çok daha kolay olmaktadır. Ayrıca bir malzemenin hangi ürünlerde kullanıldığını görmek çok kısa bir sürede karşınıza gelecektir.

Maliyet Hesapları

İşletmede satılan tüm ürünlerin maliyetleri çeşitli kriterler göz önüne alınarak hesaplanır. Bu kriterler son giriş fiyatı, ağırlıklı ortalama veya manüel giriş olabilmektedir. Maliyet raporları sayesinde bir ürünün maliyetini ve yüzde cinsinden malzeme maliyet tutarını alabilirsiniz. Bu sayede hangi üründen daha çok kazandığınızı görebilir ve yanlışlıklara anında müdahale edebilirsiniz. Bu modülde maliyet üzerinden satış fiyatı hesaplayabilmektesiniz. Bunu da çeşitli kriterlere göre yapabilirsiniz. Örneğin domates çorbasının maliyet yüzdesi %20 olsun ve 100.000 TL’nin katlarına yuvarlansın diyebilirsiniz.Bunu ürün bazında yapabileceğiniz gibi grup veya tümü için de yapabilirsiniz. Maliyet ve satış ile ilgili raporlar sayesinde fiyat politikanızı ayarlamak çok daha kolay olacaktır.

Depo Kontrolü

Depo Takibi sayesinde stoklarınızı ve muhtemel kaçakları yerleri ile anında belirleyebilirsiniz. İstediğiniz sayıda sanal veya gerçek depo tanımlayabilirsiniz. Dönemleri kendiniz tanımlamakta ve istediğiniz an tarih aralığını değiştirebilmektesiniz. Dönem sonunda depolarınızı sayıp karşılaştırma raporu alabilirsiniz. Bu rapora göre dönem başında bulunan mal, toplam giren mal, toplam çıkan mal, olması gereken miktar, sayım sonucunda olan miktar ve aradaki farkı (miktar% ve tutar olarak) görebilirsiniz. Belirli malzeme grupları için ara sayım yapabilir, böylece istediğiniz kontrol sıklığını belirleyebilirsiniz.

Karlılık Analizleri

Karlılığınızı gün gün takip ederek yönetim ile ilgili kararlarınızı doğru ve yerinde verebileceksiniz. Ürün satışınızdan elde ettiğiniz karı anında görebilirsiniz. Bu raporları istediğiniz iki tarih aralığında alabilirsiniz.

Firma Cari Hesaplar

Mal alınan firmalarla ilgili tüm cari hesapları ayrıntılı olarak tutabilir. Tüm mal alım faturaları ayrı ayrı girileceği için firmalarla hesabınız detaylı olarak görebilirsiniz. Tüm alım ve ödemeleriniz detayları ile birlikte görülecektir.

Yönetici Raporları

İşletme ile ilgili tüm stok, maliyet ve kar raporlarını anında görebilir. Malzeme hareket listesi sayesinde bir malzemenin geçirdiği işlemleri sıra ile görebilirsiniz. Örn. Bonfilenin fatura ile girişi, transfer fişi ile mutfağa geçmesi, tüketim ile yemek haline dönüşmesi veya bozulma ile imha edilmesi gibi. Fiyat değişim listesi ile bir malzemenin fiyatındaki değişimleri ve en ucuza nereden alındığını görebilir buna göre mal alırken de verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Sipariş İşlemleri (Satın Alma)

Depodaki stok seviyesine göre ve belirlenen diğer kriterlere sipariş tablosunu çıkarabilirsiniz. Bu siparişleri mail aracılığı ile anında mal alımı yaptığınız firmalara atabilirsiniz. Siparişinizin ne kadar tutacağını daha önceden bileceğiniz için malzeme fiyat artışlarını anında inceleyebilirsiniz. Daha sonra sipariş fişine göre gelen malzemeleri doğrudan faturaya dönüştürebilir böylece tekrar fatura girmek zahmetine katlanmazsınız. Size sadece sipariş fişindeki değişiklikleri düzeltmek kalır.

Kampanyalı fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için hemen bir satış temsilcimiz ile görüşün.

TABPAD Pos'un özelliklerini keşfetmek için ücretsiz demo talep edebilirsiniz.